Go to home page Workflow

Hakkımızda

Asla ödün vermeyeceğimiz prensipler ile yola çıktık. Karavanlarımızı detayların işlevselliğiyle tasarlıyor malzeme kalitesi, üst düzey işçilik ve yeniliklere açık bir imalat anlayışı ile üretiyoruz. Farklılığımızı minimal alanlarda verimli mekan organizasyonu ile estetik ve konforlu mekanlar yaratarak ortaya koyuyoruz. Maharetli ellerden çıkan kaliteli el işçiliği ile Craftolia karavanlara ruh katıyoruz. Böylece hakkettiğiniz estetik, ergonomik, dayanıklı ve güven veren araçlar ortaya çıkıyor. Craftolia karavanlar ile yollar eğlenceli, doğada özgürlük ise çok konforlu ve keyifli bir hal alıyor.

Şevki Kandır

35 yıllık bir tecrübe, sayısız proje ve bitirilmiş iş… Çocukluk yılarında başladığı üretme macerasına ustalık döneminde kendi eseri olan Craftolia ile devam ediyor. Dağcılığı bir yaşam tarzı ve tutku olarak benimsemekle birlikte mağaracılık, dalış, paraşüt ve mantar avcılığı, motokros, motosiklet ve off-road gibi spor ve hobiler ile özgür ruhunu tatmin ediyor. On binlerce metrekare fuar standı, yüzlerce mağaza ve onlarca butik proje sonrası çözüm üretmek, ürün geliştirmek ve bizzat kendi elleriyle üretmek onun doğal yeteneği haline geldi. Mekanikten elektroniğe ahşaptan demire uzanan geniş teknik ve malzeme bilgisi ile Craftolia karavanları baştan yaratıyor.

Emrullah Aktepe

2008 yılında ODTÜ Mimarlığı bitirdi. Öğrencilik yıllarında başladığı mesleğinde 15 yıl boyunca ulusal ve uluslararası birçok proje tamamladı. Doğaya olan tutkusu ve keşif merakı ile dövüş sporları, dağcılık, kampçılık ve bisiklet gibi sporlara yöneldi. Hayal etmekten ve tasarlamaktan asla vazgeçmeyerek Craftolia ile yeni bir maceraya yelken açmaya karar verdi. Artık, keyifli mekanlar yaratma tutkusunu doğa sevgisi ile birleştirerek estetik ve işlevsel karavanlar tasarlıyor.

Go to home page Workflow Anasayfa Hakkımızda Nasıl? Blog Sıkça Sorulan Sorular İletişim