Go to home page Workflow

Nasıl?

Doğallığı, konforu ve özgünlüğü temel alarak tasarladığımız her karavanı eşsiz özelliklerle donatıyoruz. Kaliteli malzemeyi, işlevselliğin ön plana çıktığı estetik tasarımla birleştiriyoruz. Tüm ihtiyaçlarınıza detayların kolaylık sağladığı bütünleşik bir tasarım ile cevap vermeye çalışıyoruz.

Ergonomi Önemli!

Yanlış konumlandırılmış bir buzdolabı karavan mutfak deneyiminizi keyifsiz bir hale getirebilir. Bu yüzden her mekanda kullanım senaryolarına uygun ölçü, oran-orantı, malzeme, renk, doku ve bunların kombinasyonunu ayrı ayrı dikkate alarak estetik, işlevsel ve sağlam karavanlar tasarlıyoruz.

Düzeni Seviyoruz

Bir türlü sığmayan eşyalar tadınızı kaçırabilir. Craftolia Karavanlarını ev konforuna ulaştırabilmek için sürekli AR-GE yapıyor her noktayı en verimli şekilde kullanarak tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermeye çalışıyoruz.

Yaşam Enerjisi

Bir çiçek yahut bir mumun veya hatırası olan bir objenin sizi mutlu edeceğini biliyoruz. Keyif aldığınız şeyler için kişiselleştirebileceğiniz köşeler ve nişler yaratıyoruz. Craftolia karavanların içerisinde geçireceğiniz her saniyenin daha keyifli hale gelmesi için doğal ahşabı ustaca işliyoruz.

Dünya Markaları

Tatsız problemlerin sizi üzmesini istemiyoruz. Bu yüzden markamızın ve sizlerin hakkettiği kaliteyi Dometic, Berhimi, Thetford, Webasto gibi dünyanın en iyi karavan ürünlerini kullanarak garanti altına alıyoruz.

Son Dokunuş

İpeksi tuşe ve tatlı bir kavis en sevdiğimiz tanımlamalar. Bütün yüzey, köşe ve kenarları ideal derecede parlatıyor, kırıyor yada yumuşatıyoruz. Silinebilir kumaşlar ve tekrar tekrar zımparalanıp cilalanabilir doğal ahşap yüzeyler kullanarak karavanınız ilk günkü temizliğini her zaman korumasını sağlıyoruz.

Hayalinizi karavanlarımıza yansıtıyoruz! İhtiyaçlarınız için tüm bunların dışında özelleşmiş ekipmanlar, ek parçalar, detay malzemeler ve destek üniteleri ile daha da fazlasını hayata geçirmeye hazırız.

Karavan hayatını bir yaşam tarzı olarak görüyor, araçları ideal bir ev ve çalışma ortamına dönüştürüyoruz. Bir karavandan daha fazlasını, müşterilerimizle birlikte planlayıp inşa ediyoruz.

HEMEN BİLGİ AL

Size özel bir yaşam alanı sunan karavanınızı yüksek kaliteli işçilikle tasarlamak için iletişime geçin.

Go to home page Workflow Anasayfa Hakkımızda Nasıl? Blog Sıkça Sorulan Sorular İletişim